Henk van der Woude
Henk van der Woude is architect en runt z’n eigen bureau met de naam ‘Remake’. Ook is hij de auteur van het boek ‘Community Architecture in Nederland’. Het is een onderwerp dat hem na aan het hart gaat en waar hij inhoud aan geeft met behulp van interactieve ontwerp- en ontwikkelprocessen. Henk functioneert sterk vanuit de behoefte om zijn enthousiasme voor architectuur over te brengen aan andere mensen en het belang ervan te delen voor een betere en mooiere wereld. Mede door deze betrokkenheid en zijn vakmanschap is Henk onze partner bij het ontwikkelen van examples of good practice.

Harm van Dijke
Harm is een echte constructeur in hart en nieren. In zijn bedrijf (Raadgevend Ingenieursbureau van Dijke BV) houdt hij daarom het werk graag breed. De uitdaging ziet hij in de diversiteit van opgaven. Hij schroomt daarbij nooit om de grenzen op te zoeken. Hierdoor worden lastige vraagstukken toch haalbaar. Centraal staat daarbij de behoefte om een positieve bijdrage te leveren aan de maatschappij. Vanuit deze eigenschap is Harm onze partner bij de realisatie van bouwwerken als ook de ontwikkeling van onze examples of good practice.

Edwin Ridderinkhof
Wij kennen Edwin als een zeer vakbekwaam, bouwkundig ingenieur. Hij kan putten uit vele jaren ervaring binnen een diverse bouwpraktijk, hetgeen vertrouwen geeft. De focus van zijn werk is op een optimale verbinding tussen plan en praktijk; ambitie en realiteit. Hij benadert daarbij vraagstukken vanuit een open vizier, hetgeen hem tot een gewaardeerd partner maakt in processen ‘outside the box’. Edwin is daarom onze partner bij het realiseren van bouwwerken en het ontwikkelen van examples of good practice.

Niels Koenders
Niels is makelaar van beroep. Hij heeft zijn kennis ontwikkeld in de wereld van het vastgoed en is daar zeer bedreven in. Maar belangrijker dan dat vinden wij Niels een sensitief intelligent mens; iemand die zich sterk bewust is van z’n omgeving en scherp waarneemt. In zijn omgang met mensen toont hij een sterk sociaal karakter, gericht op de gevoelens en behoeften van anderen. Het is dan ook geen toeval dat zijn makelaarskantoor tevens de functie vervult van kunstgalerie. Vanwege zijn kennis omtrent vastgoed, maar ook als mens, zien wij Niels als een belangrijke partner bij het ontwikkelen van onze examples of good practice.
